כתיבת תגובה

8 תגובות:

 1. שירה הגיב:

  הכנס מבורך. אולם, אני חושבת שיש מקום לא רק לזרימה חד כיוונית של חומרים (הרצאות, תערוכות, מכירות) אל הקהל, אלא גם ליצירת הזדמנות למפגש בין כותבים ומאיירים לעורכים ובעלי הוצאות, כמו שקורה בבולוניה למשל, אך אולי בדרך פחות מכופתרת כרוח ארצנו. הזדמנויות להיכרויות, שיתוף בחומרים, יצירת קשרים – כדי לפתוח פתחים ליוצרים חדשים ולהעשיר את עולם ספרות הילדים בארץ.

 2. איריס בירן הגיב:

  אני בעד הרעיון של שירה. אולי גם לאפשר חשיפה למאיירים פחות מוכרים?

 3. admin הגיב:

  תודה, שירה, על תגובתך החשובה. הכנס, מעצם היותו מקום מפגש עם אנשים מכל התחומים הקשורים לספרות ילדים, מכונן הזדמנויות חברתיות ועסקיות. מפגשים קונקרטיים יותר בין כותבים ומאיירים לעורכים ובעלי הוצאות אכן יבואו לביטוי בהמשך, ייתכן שדווקא במסגרות שאינן הכנס השנתי, ועל כך בהמשך 🙂

 4. admin הגיב:

  תודה, איריס. אכן לרוב מאיירים מוכרים יותר יציגו או יוצגו על הבמה במסגרת ההרצאות, אולם האסופות שמופקות לכבוד הכנסים מספקות חשיפה למאיירים ומאיירות פחות מוכרים, ואנו שמחים על כך מאוד.

 5. חגית הגיב:

  הכנסים הקודמים היו מענינים ואני מניחה שגם הכנס הקרוב יהיה כזה. חסר רכיב שבעיני הוא מאוד משמעותי… מקום הספר והקריאה בבית הספר.

 6. נועה הגיב:

  מדי פעם מתפרסמים ב”הפנקס” שירים מאויירים. רעיון: לפרסם את השירים, ולקרוא למאיירים (כל המאיירים, מוכרים ולא מוכרים) להגיש איורים לשיר, ואתם תבחרו מתוכו איור אחד.

 7. אטי הגיב:

  שלום

  תודה על כנס עשוי כהלכה מרענן, מלמד, מרגש.

  יום של כיף

  אטי

 8. דפנה חיימוביץ' הגיב:

  ממש חגיגה ספרותית. כמה טוב שיש כנסים כאלה, אנשים כאלה…

כתיבת תגובה