2 כללי

מצעד היצירות האיכותיות לילדים – שנת 2014 – עיצוב מצטיין

דצמבר 31, 2014  

והנה, עוד שנה אזרחית הגיעה לסיומה, וזה הזמן לעשות סדר בכל מה שקרה פה. כמיטב המסורת, מעניק “הפנקס” עיטורים ליצירות ספרותיות מצטיינות בטקסט, איור, עיצוב, תרגום, ועוד. את הזוכים בעיטורים בחרו כותבות ב”הפנקס” ונשות טקסט וצבע. על-ידי הענקת עיטורים אנו מבקשים להצביע על היצירות הספרותיות המעניינות, המיוחדות והמוצלחות שראו אור השנה, ולעודד את פרסומן של יצירות איכותיות לילדים.

האם אתם מנויים שלנו?

התוכן בכתב-העת פתוח במלואו למנויים בלבד.

כתיבת תגובה

2 תגובות:

 1. שחר קובר הגיב:

  אני רוצה לספר לכם על מיכל!
  מיכל היא הרבה יותר ממעצבת גרפית. עבדתי כבר עם כמה וכמה וכמה מעצבים ומיכל היא הרבה יותר אקטיבית משאר המעצבים במכלול העבודה על הספר: כשעובדים עם מיכל על ספר ילדים היא הופכת להיות ארט דיירקטורית לספר, ומלווה אותו כבר מההתחלה בשלב בחירת הפורמט, דרך שלב הסקיצות, להן היא מציעה שלל שיפורים ותיקונים – ״אולי תגדיל פה״, ״אולי תזיז לשם״, ״אולי תוסיף גם כזה״, וכך גם בשלבים מתקדמים יותר של צבע, טיפוגרפיה, עימוד,עיצוב העטיפה וכו׳. היא פרפקציוניסטית. כל ספר שהיא לוקחת על עצמה נראה בסופו של דבר מצוין, ולכן הבחירה בה נכונה מאוד.
  אורנה, כתבת ״בעיצוב טוב ישנה תחושה חזקה של אחווה בין יוצרי הספר השונים״, וזה ממש כך – מיכל, יחד עם הצוות הנהדר של מטר, הם צוות מנצח, והעבודה תמיד באוירה טובה.

 2. Nira Bar הגיב:

  שחר , ברכות, וגם לשאר היוצרים,
  בדיוק רציתי לשאול על השילוב של עבודת המאייר והמעצב,
  אני מאמינה גדולה בשיתוף פעולה וליווי ולא ב”הנחתות” של מעצב.
  צריך להיות איזון עדין והתחשבות- ולהוריד אגו בשפה פשוטה וישירה.

  נעים לקרא חוויות חיוביות שכאלה.

  נירה בר

כתיבת תגובה