1 יצירה מקורית

סדנאות ביום כנס הפנקס השביעי

אוקטובר 7, 2018  

השנה, לראשונה, אנו מקיימים שלוש סדנאות מיוחדות, חד-פעמיות, לכותבים, מאיירים ומתעניינים. הסדנאות יערכו בבית אריאלה ביום הכנס – 1.11.18 – בשעות 16:00-18:00.
יש לקנות כרטיס לסדנא (הנחה תינתן לרוכשים כרטיס משולב לכנס ולסדנא). הסדנאות קטנות ומוגבלות במשתתפים – מהרו להבטיח את מקומותיכם!

סדנא למאיירים עם המאיירת והסופרת האמריקנית מרלה פרייזי

סדנה מיוחדת של האורחת הבינלאומית של כנס “הפנקס”, המאיירת והסופרת מרלה פרייזי, שהגעתה לארץ נעשתה בשיתוף עם אגודת SCBWI. פרייזי, שזכתה בשני ציונים לשבח של מדליית קלדקוט היוקרתית ובפרסים רבים נוספים, מאיירת טקסטים שכתבה בעצמה וטקסטים של אחרים. בסדנת האמן שלה – המיועדת בעיקר למאיירות ומאיירים – היא תציג את גישתה האיורית וסגנונה, טכניקות איור, בניית דמויות ועוד.

מבין הספרים שאיירה פרייזי וראו אור בעברית “שבעה אכלנים משונים”, “איזידורה איזה יום!”, “קלמנטיין”.

קישור לרכישת כרטיסים לסדנא – שימו לב: כמות המשתתפים מוגבלת!

מרלה פרייזי. צילום: גרג פטרסון

 

מזכרון ילדות לספרות ילדים – סדנת כתיבה עם הסופרת תמי שם-טוב

לאה גולדברג טענה שסופר ילדים הוא בעצם מחזאי, והשוותה בין סיפור ילדים טוב למחזה משובח. בסדנה נבדוק איך אפשר להיעזר באמצעים מעולם המחזאות כדי להפוך זיכרון ילדות מפעם לסיפור שתופס ילדים היום.

תמי שם-טוב היא סופרת עטורת פרסים, בין השאר זכתה בפרס לאה גולדברג, פרס זאב ופרס ביאליק. מספריה: “אני לא גנב”, “הסיפור של אליעזר בן יהודה”, “מלכה בירושלים”, “ואיך קוראים לך עכשיו”.

קישור לרכישת כרטיסים לסדנא – שימו לב: כמות המשתתפים מוגבלת!

תמי שם-טוב. צילום: עדו פרץ

סדנא לפיצוח סיפורים – סדנא עם הסופרת מעיין רוגל

פיצוח סיפורים הוא כלי עבודה לכותבים. מבט חוקר וחד אל מבנה הסיפורים, מנגנוני הפעולה של העלילה והדמויות בתוכו, והדרך בה כל אלה פוגשים את הקורא.
מטרת הסדנה – להוציא אתכם עם היכרות מעמיקה עם הסיפור שלכם, היכרות ראשונית עם המבנה הבסיסי שלו וחשק וכלים פשוט לשבת ולכתוב.
הסדנה מתאימה לכותבות וכותבים מתחילים או מנוסים, בשלבי עבודה שונים, לעורכות ועורכים, תסריטאיות ותסריטאיות, וכוללת שילוב של מפגש עם כלים פרקטיים ותרגול מעשי וממוקד.

מעין רוגל היא סופרת ותסריטאית, ומחלוצות הספרות האימרסיבית בארץ. מספריה: “יער”, “גם קופים נופלים מעצים”, “היינו יכולות לנסוע”.

קישור לרכישת כרטיסים לסדנא – שימו לב: כמות המשתתפים מוגבלת!

מעין רוגל. צילום: פלג אלקלעי

כתיבת תגובה

תגובה אחת:

  1. […] שפירא את הסרט הדוקומנטרי "מאגיה רוסיקה", שעוסק באנימציה הרוסית בעידן הסובייטי. זו הסתכלות פיוטית על האנימציה הרוסית ועל התמורות […]

כתיבת תגובה