4 איור

פרופיל אמן – אבי עופר

ראיון מילולי - ויזואלי על תהליך יצירתו של המאייר, סגנונו ובחירותיו האמנותית

מאי 21, 2015  

“הפנקס” גא להציג פרופיל אמן של המאייר אבי עופר. עופר הוא מאייר ספרי ילדים ואנימטור. בין הספרים שאייר “העכביש מרסל” מאת בר בן-יוסף (הוצאת “כתר”), “קונצרט בחולות” ו”מלכה בירושלים” מאת תמי שם טוב ורחלה זנדבנק (הוצאת “כתר”) ו”ספר המיטה” מאת סילביה פלאת (הוצאת “טל מאי”). בימים אלו רואה אור הספר “מכתב לביאליק” שכתבה רינת פרימו (הוצאת “ידיעות ספרים”) עם איורים שלו. אבי עופר הוא המאייר השלושים וארבעה בפרויקט “פרופיל אמן”, שבו אנו מבקשים להעמיק את ההיכרות עם המאיירים המוכשרים של ספרי הילדים בארץ.

האם אתם מנויים שלנו?

התוכן בכתב-העת פתוח במלואו למנויים בלבד.

כתיבת תגובה

4 תגובות:

 1. חנה ע. הגיב:

  מרגש לקרוא על ההשפעות ומה שעומד מאחורי תהליך היצירה. אך כמובן, בעיקר, להינות מהאיורים והאנימציות- כולם נפלאים המוכיחים כישרון , דמיון , כושר המצאה,המון הומור, יכולת לספר סיפור שלם באמצעות הקו הציורי, ובעיקר- הרבה אהבת אדם.

 2. תמר קגיאן הגיב:

  הראיון המילולי – ויזואלי אודות פרופיל -אמן של המאייר אבי עופר מעורר השראה ושלווה פנימית.
  מקסים ומדהים כיצד באמצעות איור ואנימציה מועברים מסרים ערכיים ושנונים, מלאי חן שמחה והומור.

 3. יונה טפר הגיב:

  הריאיון עם אבי עופר מרגש ומקסים. סרטון האנימציה, מלא הרעיונות, המובעים בקלילות והומור מלהיב, אנושי ומלא חן.
  חוויתי רגע קסום. תודה אבי

 4. […] "לילי לא היתה מרוצה בכלל." הטון ה"לא חינוכי" הנודף ממשפט קצרצר זה, טומן בחובו הבטחה שהספר שלפנינו מיועד לילדים המבינים עניין (לא חינוכי לכאורה, כי כל הורה ו/או סופר/ת מתחילים יודעים שחשוב לאפשר לילדים להביע רגשות, והמלה הכתובה נותנת לגיטימציה גם לרגשות פחות נעימים וחיוביים). כך נפתח הספר הנפלא "מכתב לביאליק", שכתבה רינת פרימו ואייר בחן אבי עופר. […]

כתיבת תגובה