הרכבת הסודית

בתוך תוכי תמיד העדפתי את רונה, למרות שהיא נראתה שקטה ושלווה היא הילדה הכי חזקה ואמיצה.

בכיתה לעומת זאת מוריה באמת הייתה שקטה ופחדה מהכל. קוראים לי בני אני ילד שובב, מאוד שובב אבל אני בדרך כלל רגוע במיוחד כשאני מצייר. בעצם הכל התחיל כשבאחד הימים בחופש הגדול שהינו בבית של סבא של מוריה:

מצאנו תיבה באחד החדרים וסבא של מוריה הרשה לנו לשחק עם רכבות הצעצוע שהיו בפנים. אוף… אמרה רונה אף אחת מהרכבות לא נסעה לבד סגרנו את התיבה ומוריה פתאום קראה היי בני רונה … בואו לראות מצאתי סיפור על רכבת סודית. אדיר…! אמרה רונה בואו נקרא את הסיפור התחלנו לקרוא את הסיפור.

הסיפור סיפר על תאונה נוראית בין שתי רכבות שתי הרכבות התנגשו באחת השנייה בלי לשים לב אחריי התאונה החליטו שלא יהיו יותר רכבות בעיר שלנו יום אחד שלושה ילדים מצאו מפה לרכבת הסודית שזאת הרכבת האחרונה שנשארה בעיר שמם של הילדים הם אורן גלי ועדי אורן היה שובב גדול גלי היתה אמיצה וחזקה ועדי הייתה שלווה ושקטה. גלי אורן ועדי החליטו לצאת לחפש את הרכבת אבל היו הרבה מכשולים למשל האחים אבי וטל שניסו לעצור אותם בכל מיני דרכים מצחיקות ומוזרות למשל כלוב של ממתקים אבל הם שכחו שממתקים הם אכילים. לא משנה מול מה הם התמודדו הם בסוף תמיד ניצחו ובסוף הם גם מצאו את הרכבת הסודית ובזכותם הרכבות חזרו לפעול.

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה