רכבת הרגשות הראשונה בישראל

השנה היא 2038, ותלמידי בית הספר היסודי “מטרוקידס” בתל אביב נלהבים עד מאוד. מבין כל בתי הספר היסודיים בארץ, הם יזכו להיות הראשונים שיסעו ברכבת הרגשות החדשה, שתעשה היום את דרכה בפעם הראשונה מתל אביב ישירות עד אילת. הרכבת נקראת כך משום שכל קרון מציג רגש טוב, ומטרת בנייתה הייתה לשמח את תושבי ישראל ואורחיה. הסוד שבה הוא בקסם הייחודי לרכבת החדשנית, שמבטיח כי כל נוסע ברכבת יוכל לחוש רק תחושות חיוביות, ואפילו אם כרגע הנוסע הגיע עם רגש פחות נעים, אז יקיש בפון הרכבת החכם על אפליקציית הסמיילי החיובי, והרגשתו תוטב מידית .
התלמידים, המורים וההורים הנרגשים כבר ממתינים על הרציף. מנהל תחנת הרכבת, והנהגים קיבלו אותם בפרישת שטיח אדום, דיילות לבושות באוברול עם איורי רכבת ושלל הרגשות החיוביים בלבד הקיימים בנו, כמו שמחה, התרגשות והתלהבות, קיבלו את פני המוזמנים בחיוך גדול וחילקו מתנות לכולם. מגילת קלף מגולגלת בתוך רכבת צעצוע, ובה כתוב, לפנייך ההוראה הישירה לנוסע החיובי המתחיל: פשוט הירגע, חשוב טוב והיה שמח!
כולם התכבדו במתוקים מעופפים, שקיפצו ישירות לפיהם של המוזמנים: לבבות מרשמלו מוזהבים בטעם חמאת בוטנים ווניל, וכמובן מפל שוקולד ענקי שהזרים גשם שוקולדי מתקתק בשני צבעי הרכבת, כחול ולבן כצבעי דגל ישראל. גשם שוקולדי טפטף בזרם עדין ישירות לתוך גביעי הזהב, שהוגשו לאורחים הנכבדים. בשיא ההתלהבות, צלצול בפעמון העתיק הסב את תשומת לבם, ובקריאה עוצמתית הכריז הכרוז, כי כולם רשאים לעלות לרכבת שתצא כעת מהרציף.
הקרון הראשון נקרא קרון השמחה. המוזמנים לקרון זה גילו מושבי כיסאות פרחי השושן המרופדים בקטיפת משי, אור אדמדם רך שהאיר את התא . הנוסעים צחקו צחוק מתגלגל, רקדו בסחרור והנאה מניחוח הוורדים שהציף את הקרון. להגברת השמחה התנגנה נגינה עליזה, ש העלתה את מצב הרוח של הנוסעים.
הקרון השני הוא קרון ההתלהבות. מושבי הכיסאות בצבע טורקיז עם גוון תכלכל, ניחוח של ים הלהיב את הילדים, וכיסאות הפוף הקופצניים שעוצבו בצורת צדפה רכה ונעימה והשמיעו רחש של גלים.
הקרון השלישי הוא קרון ההתרגשות. באוויר היה ניחוח חדשני, ומושבי כיסאות השמש היו מוזהבים, ועטופים בבד סטן כסוף. נשמעה מנגינה עתידנית , קסומה, מרגשת ומסקרנת.
הדיילות עברו בין הקרונות לבדוק אם הנוסעים מרוצים, וגילתה כי אף אחד לא לחץ על הפון החכם להחלפת רגש שלילי בחיובי-פשוט כי לא היה צורך בכך וכולם היו חיוביים ומאושרים.
כל קורא מקבל ממני מתנה את רגש הסקרנות , כי את שאר הקרונות תוכלו לגלות בעצמכם רק בשנת 2038, ועד אז היו שמחים!

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה