תקנון מנויים לכתב העת המקוון “הפנקס”

כתב-העת המקוון “הפנקס” פועל החל מחודש יולי 2014 במתכונת של מנויים. משתמשים מנויים יכולים לקרוא תכנים ישנים וחדשים בכתב-העת ללא הגבלה. משתמשים לא מנויים יכולים לקרוא שתי רשימות מדי חודש ואת המדור יצירה מקורית, שנותר פתוח ללא הגבלה.
 
מחיר מנוי חודשי-מתחדש 15 ש”ח מדי חודש
מחיר מנוי שנתי-מתחדש 150 ש”ח מדי שנה (במקום 180 ש”ח)
מחיר מנוי חד פעמי 15 ש”ח (המנוי תקף לחודש אחד)
 
כנגד התשלום תשלח מדי חודש חשבונית לבעל/ת המנוי (במקרה של מנוי חודשי) דרך מערכת “יעד סליקה”, וחשבונית אחת על תשלום כולל בעת ההרשמה למנוי שנתי.
 
ניתן להירשם כמנויים באמצעות תשלום בכרטיס אשראי במערכת הסליקה המאובטחת המוטמעת באתר (דרך מערכת “יעד סליקה”), באמצעות המחאה לפקודת “הפנקס” ובאמצעות העברה בנקאית. המעוניינים/ות לשלם בהמחאה או העברה בנקאית – יש לשלוח פנייה למייל [email protected] ולציין את שם המנוי, כתובת הדואר האלקטרוני ודרך התשלום הנבחרת (המחאה או העברה בנקאית). 
 
לאחר ההרשמה במערכת הממוחשבת או תשלום באמצעים השונים – ישלחו לבעל/ת המנוי שם משתמש וסיסמה ייחודיים המאפשרים קריאה חופשית בכתב-העת. ניתן להיכנס לאתר עם שם המשתמש והסיסמה במחשב ביתי/נייד ובמכשירים סלולריים אחרים. הגלישה באותו שם משתמש וסיסמה אפשריים עד חמישה מסופים (מחשבים, סלולרי וכו’) שונים. את הסיסמה ניתן לשנות בעמוד פרופיל המשתמש.
 
המנוי החודשי והשנתי יחודשו באופן אוטומטי.
כאשר המנוי השנתי יגיע לסיומו, ובמקרה ובעל המנוי לא ביקש אחרת, יחודש המנוי אוטומטית לשנה נוספת על ידי המערכת. הודעה על כך תשלח לקראת סיום המנוי. אם ברצונכם להמנע מראש מחידוש אוטומטי בחרו באפשרות של תשלום בהעברה בנקאית או בשליחת צ’ק או במנוי חד-פעמי.
במקרה שהמשתמש מעוניין לשנות את סוג המנוי (שנתי/חודשי) או לבטל אותו עליו ליצור קשר עם מערכת האתר בכתובת:  [email protected] או במספרי הטלפון:
054-3024882, 052-3232385.
 
המנוי הוא אישי ולא ניתן להעברה (מנוי אשר יעשה בו שימוש מעל חמישה מסופים יזוהה ככזה שנעשה בו שימוש לא הגון, וייחסם).
 
תקנות ביטול ע”פ חוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010

המועד האחרון לביטול: 14 ימים מיום עשיית העסקה או מיום מסירת חוזה בכתב, לפי המאוחר.


תנאים מיוחדים:
– זכות הביטול ניתנת גם אם התחילו כבר במתן השירות.
– גם אם הוחל במתן השירות יש לשלם עבור השירותים שנתנו עד למועד הביטול.

בעסקה מתמשכת התשלום נעשה בדרך כלל באמצעות הוראת קבע בבנק או בכרטיס אשראי. כאשר צרכן מבטל עסקה שבה החשבון שלו מחויב כל חודש, העוסק חייב להפסיק את החיובים תוך 3 ימים מיום הודעת הביטול. ואם היא הועברה בדואר רשום, על העסקה להסתיים תוך 6 ימים מיום שליחתה. המשמעות היא כי גם אם התקנות מאפשרות לעוסק לחייב עבור השירות המתמשך שנצרך בפועל, הוא חייב להפסיק לחייב תוך המועד הנ”ל מכוח חוק ניתוק מעסקה מתמשכת.
 
להבהרות, תקלות טכניות ושאלות בכל נושא יש לפנות לכתובת המייל: [email protected]
או בטלפונים: 054-3024882, 052-4222098.
כתובתנו: ת.ד. 137 תל אביב, מיקוד 6100101