להיות מנוי לכתב העת הפנקס

קוראות וקוראים, יקרות ויקרים,

לפני ארבע שנים הקמנו את “הפנקס” מתוך אהבה רבה לספרות ילדים ומתוך רצון למצוא שותפים לשיחה על התרבות המוגשת לילדים. בלי שהבנו איך בדיוק זה קרה, גילינו עוד ועוד “משוגעים” לדבר, ועם כל קורא נוסף רבתה השמחה והרצון להמשיך ולהגדיל את הבית הקהילתי הזה שהתהווה בין חוטי המרשתת. כתב-העת “הפנקס” הפך למקום. מקום לשוחח, להציג אמנות ושירה, להחליף רעיונות ודעות. כל שבוע, כבר ארבע שנים, אנחנו מפרסמים רשימות, מאמרים, ביקורות, תערוכות וראיונות. כל שבוע מחדש מתרגשים משיר שנשלח אלינו, הוגים פינה חדשה, מתרגמים שאלות ליוצר אהוב מחו”ל ונחושים להיות תמיד עם היד על הדופק של מה שקורה בארץ ובעולם בתחומי התרבות לילדים.

על מנת להמשיך ולהתקיים המתכונת החינמית של “הפנקס” משתנה. במהלך חודש יולי תוזמנו להירשם כמנויים של כתב-העת בעלות חודשית של 15 שקלים או בתשלום שנתי חד-פעמי של 150 ש”ח.

את התשלום למנוי ניתן לבצע בשתי דרכים:

1. תשלום באמצעות כרטיס אשראי דרך מערכת הסליקה המאובטחת שתוטמע באתר – בקרוב יתפרסם תקנון המסביר את הפרטים הטכניים של מהלך זה.
2. תשלום בהעברה בנקאית או בשליחת צ’ק. במקרה כזה מערכת האתר תדאג להרשמתכם ותחסוך לכם את ההרשמה והתשלום דרך הממשק המקוון. אפשרות זו פתוחה לתשלום שנתי בלבד (תשלום חד-פעמי של 150 ש”ח).

“הפנקס” יוסיף להיות פתוח במידה חלקית, ומי שיבחר לא להצטרף ל”מועדון החברים” יוכל עדיין לקרוא שתי רשימות בחודש ואת מדור היצירה המקורית שיישאר פתוח לכול. ככל שיצטרפו מנויים רבים יותר כך נוכל להוסיף על העשייה השוטפת, לשדרג את האתר, לעצב מחדש, לשפר את הארכיון המתהווה של “הפנקס”, לשלם לכותבים ומאיירים, לתרגם מאמרים מכתבי-עת מן העולם ועוד ועוד.

אנו מקווים שתצטרפו אלינו למסע החדש הזה, שיאפשר לנו להמשיך את הפרויקט הייחודי ובתקווה גם ירחיב אותו למחוזות נוספים.

יותם ותמר, עורכי “הפנקס”

ארבע-שנים-הפנקס-באנר